Marzę i mażę o rzeczach poważnie komicznych, logicznie paradoksalnych, przyziemnie niecodziennych i autentycznie nierealnych. W końcu kto mi zabroni marzyć i mazać?
Blog > Komentarze do wpisu

Wielki dylemat

 

Zdjęcie: nowikaa

 

Rybka czy oscypek? Słodkie leniuchowanie czy piesze wędrówki? Bursztyn czy kryształ? Barania skóra czy ponton? Szanty czy góralskie skrzypki? Szlakiem czy wzdłuż brzegu? Parawan czy kurtka przeciwdeszczowa? Ciupaga czy muszla? Spalone plecy czy odciski? Bryza czy halny? Piasek czy trawa? Fale czy pagórki? Słomkowy kapelusz czy plecak? Statek czy wyciąg? Kamyki czy szyszki? Las czy wydmy?

 

Zdjęcie: nowikaa

poniedziałek, 12 sierpnia 2013, nowikaa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2013/08/13 09:38:02
Oczywiście że to drugie! Co może i dziwne jak na zodiakalnego raka, niemniej nigdy nie ciągnęło mnie nad morze, natomiast góry - bajka! I to o każdej porze roku:)
Pozdrowionka;))
-
2013/08/22 22:05:17
A ja i góry i morze.
-
2013/08/26 10:56:32
No to 2:1 dla gór :)Drogi Czytelniku,
wszystkie zamieszczone na tym blogu teksty zrodziły się w bólu i są moją własnością. Uszanuj proszę moją pracę i jeśli chcesz je wykorzystać, zapytaj o zgodę: https://www.facebook.com/nowikaa. Prawa autorskie do zdjęć należą natomiast do poszczególnych autorów (podanych we wpisach). Wszelkie podobieństwo przedstawionych na tym blogu osób i zdarzeń do rzeczywistych jest przypadkowe.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się na newsletter (poniżej) lub polub „Marzę i mażę” na Facebooku (powyżej). W ten sposób będziesz zawsze na bieżąco. Serdecznie zapraszam!


stat4u