Marzę i mażę o rzeczach poważnie komicznych, logicznie paradoksalnych, przyziemnie niecodziennych i autentycznie nierealnych. W końcu kto mi zabroni marzyć i mazać?
Blog > Komentarze do wpisu

Jak ona chrapie

 

Jak ona chrapie Zdjęcie: Chris Metcalf

– Mówię ci Anka, nie wytrzymam tego dłużej. Byłam cierpliwa, ale już nie daję rady. Ty wiesz jak ona chrapie? Po prostu tragedia jakaś. W ogóle nie mogę spać! Cały czas tylko chrrr i chrrr... non stop. Przez całą noc. Oka zmrużyć nie mogę, dopóki ją tak – wiesz – nie przebudzę czymś. Muszę klasnąć w ręce albo stuknąć w łóżko, albo coś takiego. Zauważyłam, że najlepiej sprawdza się gwizdanie. Wtedy na chwilę się uspokaja. Niestety jak tylko zapadam w sen, siłą rzeczy przestaję gwizdać, a wtedy ona znowu zaczyna, a ja znowu się budzę...

 ---

 – Słuchaj Anka. Ja nie wiem, co się dzieje z tą Baśką. Porażka jakaś. Ty wiesz co ona robi w nocy? Myślałam na początku, że mi się śniło, ale guzik prawda! Ona gwiżdże przez sen! Słyszałaś kiedykolwiek, o czymś takim? Wiem, że ludzie płaczą, krzyczą albo zgrzytają zębami, ale żeby gwizdać „Last Christmas”?! Ciągle się przez to budzę. Paradoksalnie wtedy ona trochę przestaje, ale jak tylko znów zasypiam, to ta znowu swoje! I tak w kółko. Potem cały dzień jestem niewyspana! Chyba się wyprowadzę...niedziela, 05 stycznia 2014, nowikaa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/01/05 12:58:51
hahaha, no wariatki :-)
-
2014/01/05 18:59:23
Wiesz, Anka, uwielbiam je. Obie!:)))
-
2014/01/07 16:28:57
A gdyby tak jeszcze jakaś trzecia była w pokoju? ;)
-
2014/01/08 19:39:51
Rewelacyjne! Gratuluję właściwego poczucia humoru:)Drogi Czytelniku,
wszystkie zamieszczone na tym blogu teksty zrodziły się w bólu i są moją własnością. Uszanuj proszę moją pracę i jeśli chcesz je wykorzystać, zapytaj o zgodę: https://www.facebook.com/nowikaa. Prawa autorskie do zdjęć należą natomiast do poszczególnych autorów (podanych we wpisach). Wszelkie podobieństwo przedstawionych na tym blogu osób i zdarzeń do rzeczywistych jest przypadkowe.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się na newsletter (poniżej) lub polub „Marzę i mażę” na Facebooku (powyżej). W ten sposób będziesz zawsze na bieżąco. Serdecznie zapraszam!


stat4u