Marzę i mażę o rzeczach poważnie komicznych, logicznie paradoksalnych, przyziemnie niecodziennych i autentycznie nierealnych. W końcu kto mi zabroni marzyć i mazać?
Blog > Komentarze do wpisu

Noworoczne postanowienia 2015

Dziś w ramach podziękowania króciutki wpis dla wszystkich, którzy tęsknią, dopytują i cierpliwie czekają; dla wszystkich nowych fanów na Facebooku, których w ostatnim czasie w nieoczekiwany sposób przybyło (co jest niebywałym, aczkolwiek bardzo miłym zaskoczeniem) oraz w nie mniejszym stopniu dla wszystkich pozostałych, wytrwałych fanów; w końcu też dla wszystkich tych nieujawniających się, anonimowych odwiedzających, którzy nadal raz po raz tu wstępują, być może sprawdzając, czy zdarzyło się coś nowego. A więc:


Zasłyszane w aptece:

Klientka: Proszę Pani, czy ten specyfik na odchudzanie jest dobry?
Aptekarka: No... tak... ale trzeba trzymać dietę i ćwiczyć.
Klientka: Yhm... to znaczy... hmmm... wiadomo! Ale poza tym dobry?
Aptekarka: Poza tym bardzo dobry!
Klientka: O, to poproszę, skoro Pani tak zachwala.

 

Coś mi się wydaje, że noworoczne postanowienia znów nie wypalą...

 

 

czwartek, 15 stycznia 2015, nowikaa

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/01/16 09:20:19
Tak się zastanawiałem, kiedy w końcu się odezwiesz i... doczekałem się: oto jesteś znowu! Mam nadzieję, że na dłużej;))
Dużo serdeczności w Nowym Roku i, oczywiście, mnóstwa pomysłów blogerskich! Innych, życiowych, również, jeżeli takowe są potrzebne.
Pozdrowaśki:)))
-
2015/01/16 17:03:42
No tak, a ja postanowilam, ze wreszcie wybiore sie do dentysty. Na razie patrze sobie na jego numer telefonu... ;)

Pisz nam wiecej! :) :*Drogi Czytelniku,
wszystkie zamieszczone na tym blogu teksty zrodziły się w bólu i są moją własnością. Uszanuj proszę moją pracę i jeśli chcesz je wykorzystać, zapytaj o zgodę: https://www.facebook.com/nowikaa. Prawa autorskie do zdjęć należą natomiast do poszczególnych autorów (podanych we wpisach). Wszelkie podobieństwo przedstawionych na tym blogu osób i zdarzeń do rzeczywistych jest przypadkowe.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się na newsletter (poniżej) lub polub „Marzę i mażę” na Facebooku (powyżej). W ten sposób będziesz zawsze na bieżąco. Serdecznie zapraszam!


stat4u