Marzę i mażę o rzeczach poważnie komicznych, logicznie paradoksalnych, przyziemnie niecodziennych i autentycznie nierealnych. W końcu kto mi zabroni marzyć i mazać?

Kim jestem?

 

Jestem typową kobietą w przeciętnym wieku. Urodziłam się w niczym niewyróżniającym się małym miasteczku, a potem z prozaicznego powodu przeprowadziłam się do jednego z niespecjalnych większych miast Polski. Tutaj prowadzę moje nieskomplikowane życie. Tu pracuję, biegam, czytam. Jestem tak niepozorna, że jeśli kiedyś spotkasz mnie na szarej ulicy mojego zwyczajnego miasta, na pewno wcale nie zwrócisz na mnie uwagi. A nawet jeśli przypadkowo zadasz mi jakieś nieszczególne pytanie, nie spodziewaj się, że czymkolwiek Cię zaskoczę. W takich sytuacjach najzwyczajniej w świecie nie mam nic oryginalnego do powiedzenia. Moja odpowiedź będzie banalna, bo ja sama jestem szablonowym przykładem normalności.

W moim rutynowym życiu jest jednak wyjątek: to Ty, drogi Czytelniku, który czytasz mojego bloga, za co jestem Ci niezwykle wdzięczna. Z każdego Twojego kliknięcia cieszę się jak małe dziecko.

 


Drogi Czytelniku,
wszystkie zamieszczone na tym blogu teksty zrodziły się w bólu i są moją własnością. Uszanuj proszę moją pracę i jeśli chcesz je wykorzystać, zapytaj o zgodę: https://www.facebook.com/nowikaa. Prawa autorskie do zdjęć należą natomiast do poszczególnych autorów (podanych we wpisach). Wszelkie podobieństwo przedstawionych na tym blogu osób i zdarzeń do rzeczywistych jest przypadkowe.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się na newsletter (poniżej) lub polub „Marzę i mażę” na Facebooku (powyżej). W ten sposób będziesz zawsze na bieżąco. Serdecznie zapraszam!


stat4u